Recepty z TV

Pokud rádi koukáte na televizní recepty, ale nestihnete je nikdy opsat, využijte databáze receptů z televizních pořadů jako jsou např. S ITALEM V KUCHYNI, KLUCI V AKCI, PRIMA VAŘEČKA či BABICOVY DOBROTY a další.


kluci-v-akciKLUCI V AKCI jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni.

Recepty – Kluci v akci >


prima-vareckaPRIMA VAŘEČKA byl populární pořad o vaření, který vysílala TV Prima každý den v prime time, vžy po hlavním zpravodajském bloku. Se vstupem Branko Černého byl tento pořad obohacen o povídání o vynikajících zejména moravských vínech a o jejich kombinatoriku a spojení s jednotlivými prezentovanými pokrmy. Diváci se také dozvěděli řadu výrobních a pěstitelských postupů, jakož i informací o výrobcích našich vín. Pořad byl i přes vysokou sledovanost po mnoha letech vysílání stažen a nahrazen jiným formátem.

babicovy-dobrotyBABICOVY DOBROTY jsou pořadem, kde vše, čemu se Jiří Babica ve světě naučil, teď naučí i vás. Světová jídla v české kuchyni a z domácích ingrediencí. To si nemůžete nechat ujít! Jiří čerpal inspiraci na všech kontinentech, kromě Antarktidy. Učil se v Japonsku, Karibiku, Malajsii, jižní Africe, na Havaji, v Austrálii a na Novém Zélandu, v Indonésii… Jiří čerpal inspiraci na všech kontinentech, kromě Antarktidy. Učil se v Japonsku, Karibiku, Malajsii, jižní Africe, na Havaji, v Austrálii a na Novém Zélandu, v Indonésii…

Recepty – Babicovy dobroty >


tescoma-s-chutiTESCOMA S CHUTÍ je pořad o vaření, stolování a nových trendech ve vaření. Netradiční dobroty z tradičních surovin můžete na svých obrazovkách vídat každý všední den ve Snídani s Novou a podruhé ještě v předpoledním čase.
Spolu s Markétou Hrubešovou pořadem provázejí špičkoví gastronomičtí odborníci jakými jsou: Ivan Vodochodský, Radek Šubrt, Jana Zatloukalová, Jana Vašáková, Martin Polačko a Pavla Bersziová. Každý z těchto odborníků se specializuje na jinou oblast kuchařského umění. Na ploše čtyř minut vysílacího času vám TV Nova nabízí tipy, triky a inspiraci pro vaši kuchyni.

Recepty – Tescoma s chutí >


s-italem-v-kuchyniS ITALEM V KUCHYNI je skvělý pořad pro ty, kteří mají rádi nejen italskou kuchyni, ale i tu naši. Kuchařská show S Italem v kuchyni je pořad plný překvapivých receptů z dílni kuchaře Emanuela Ridi. Během svého pořadu se Vás snaží přesvědčit, že vařit se může naučit každý. Stačí prý láska a systém. Pojďte si to s námi vyzkoušet! Italský kuchař, který provozuje malou restauraci v Praze, přišel do České republiky před sedmnácti lety. Představí vám to nejlepší, nejchutnější a nejzdravější ze své domoviny, ale dovedně to skloubí s českými zvyky a možnostmi. Nečekejte ale žádné náhražky, protože kvalitní a čerstvé suroviny jsou pro našeho roztomilého Itala železným pravidlem.

Recepty – S Italem v kuchyni >


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *